Hobby Arteterapia Biblioterapia Decoupage Kartki Origami klasyczne i płaskie Scrapbooking Iris folding Teabag folding
Blog > Komentarze do wpisu

W myślach, w mowie, w sercu, na ślubnym kobiercu

Pierwsze z całej serii powstałych zaproszeń ślubnych całe w fiołkach. Piękny papier Galerii Papieru z kolekcji Fioletowe Fiołki. Kwiatki kupione w http://www.kwiatdekor.pl/ , wstążeczka w Polimeksie, karton wizytówkowy w GustPolu, dziurkacz w Craftmanii a stempelki od Joli.

  Zaproszenie na ślub

Zaproszenie na ślub

Zaproszenie na ślub

Zaproszenie na ślubponiedziałek, 04 marca 2013, muzajo
Tagi: ślub
Spodobał się blog? Wykorzystasz wskazówki lub zdjęcia w swoich twórczych działaniach? Napisz komentarz. Będzie mi bardzo miło.

Polecane wpisy

 • Papierowy domek

  Domek powstał rok temu, pokazuję jeszcze raz na prośbę scrapmaniaczków i umieszczam schemat. Podobne domki były tworzone na wyzwanie tu informacje . Domek jest

 • Po wakacjach

  Moje pierwsze próby z wykorzystaniem maszyny do szycia w scrapbookingu: Kartki zrobione na zamówienie. Pierwsza dla Urszuli. Druga dla Bogdana.

 • Torebeczki

  Kurs na torebeczki krok po kroku

 • Coraz bliżej ślub

  Jak dawno mnie tu nie było.. Dostałam na maila wiadomość, że do mojego ślubu zostało 225 dni. Nie mam koloru przewodniego ani sukni, ani nawet pomysłu na oba..

 • ślubny boksik

  DO tej pory nie zabierałam się za boxy bo nie miałam ani takiej potrzeby ani weny. Jendak są czasem wyjątkowe okazje w życiu innych ludzi, którym chcielibyśmy s

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Tekst alternatywny