Hobby Arteterapia Biblioterapia Decoupage Kartki Origami klasyczne i płaskie Scrapbooking Iris folding Teabag folding
Blog > Komentarze do wpisu

Wózeczek z wikliny

Jakiś czas temu wyplotłam papierowy wózeczek. Aby uzyskać wózek o wymiarach ok. 25 x 14 cm potrzeba około 3 godzin. Mistrzynią  w splotach wiklinowych niewątpliwie jest Ania z blogu http://annakrucko.blogspot.com/ i tam znajdziemy arcypiękne wiklinowe dzieła oraz kursy.

Wózek z papierowej wikliny

Wózek z papierowej wikliny

poniedziałek, 04 marca 2013, muzajo
Tagi: wiklina
Spodobał się blog? Wykorzystasz wskazówki lub zdjęcia w swoich twórczych działaniach? Napisz komentarz. Będzie mi bardzo miło.

Polecane wpisy

 • Po wakacjach

  Moje pierwsze próby z wykorzystaniem maszyny do szycia w scrapbookingu: Kartki zrobione na zamówienie. Pierwsza dla Urszuli. Druga dla Bogdana.

 • Korczak w sztuce origami

  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi i Polskie Centrum Origami Oddział w Łodzi zaprosiły dzieci do udziału w konkursie origami: Korczak w sztuce origami.

 • Papierowa wiklina

  Papierowa wiklina to sposób na wykorzystanie makulatury, ciekawe i wciągające zajęcie dla cierpliwych więc jeśli brak Ci czasu i zacięcia nie czytaj dalej. A mo

 • Nowy Rok i Nowe Nabytki

  Zgodnie z naszą domową tradycją - choinka po 3 Królach już rozebrana. Sypała sięokrutnie i w momencie, gdy ściągaliśmy ostatnią bombkę, igiełek już prawie na ni

 • Zaległości.

  Tak dzisiaj hurtem , bo nazbierało się kilka rzeczy , a wcześniej nie dałam rady . dziękuję za odwiedziny i komentarze. Pozdrawiam serdecznie.

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Tekst alternatywny